The Great Show Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

26 Ağustosta yayın hayatına başlayan The Great Show dram, komedi ve romantizimin bir arada yer aldığı yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide gelecek vaddeden bir politikacının varlığını bilmediği çocuğunun aniden ortaya çıkmasıyla altüst olan hayatını konu ediniyor.

The Great Show konusuna detaylı bakacak olursak Wie Dae-Han  ilk döneminde oldukça parlak ve ilgi çeken bir milletvekili iken yaşadığı bir talihsizlik yüzünden ikinci dönem milletvekili seçilememiştir. Gelecek seçimlerde de aday olmaya kararlı olan Wie Dae-Han’ı ise seçim yaklaşırken bir sürpriz beklemektedir. Günün birinde 18 yaşındaki bir kız karşısına çıkar ve kızı olduğunu, üvey kardeşleri ile onunla yaşayacağını söyler. Seçim arefesinde kendini 4 çocuğa babası olarak bulur.

The Great Show oyuncuları arasında yakışıklı siyasetçimize Song Seung-Heon hayat veriyor. Siyasetçimizin rakibi rolünde Lim Ju-Hwan varken, Lee Sun-Bin Wie Dae-Han’a platonik aşık olan Tv programcımız rolünde yer alıyor.

The Great Show 1. bölümü ile oldukça iyi başlıyor. Ben siyasetten bu kadar bıkmışken şimdi hiç çekilmez bu dizi demiştim ama kendimi çok eğlenceli bir hikayenin içerisinde buldum. Çocukların ortaya çıkmasıyla zaten dizinin aile bağları ile ilgili iyi bir kurgu oluşturacağını anlıyorsunuz. Seyrettikten sonraki yorumum şu yazıdadır

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: