The Lies Within Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

12 Ekimde yayın hayatına başlayan The Lies Within gizem ve polisiye kategorilerindeki yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide yaşanılan bir kaza sonucunda hayatı birden değişen bir kadının yalanlarla dolu yaşamı konu ediliyor.

The Lies Within konusuna detaylı bakacak olursak, taşraya tayin olmak isteyen bir dedektif olan  Jo Tae-Sik son davasında  trafik kazasında hayatını kaybeden bir milletvekilinin ölümünü araştırır.  Milletvekilinin kızı olan Kim Seo-Hee de davaya müdahil olarak, babasının ölümünün arkasında yatan gerçeği öğrenmek ister. Bu sırada kaybolan kocası da işleri karıştır.

The Lies Within oyuncuları arasında dedektifimizi Lee Min-Ki canlandırırken, mağdur eş rolünde Lee Yoo-Young yer alıyor. On Joo-Wan ise kayıp kocanın kardeşi rolünde.

The Lies Within 1. bölümü ile merak ile seyredilebilecek bir polisiye dizi olduğunu bizlere gösteriyor. OCN’nin polisiye yapımları gerçekten çok farklı ve güzel. Lee Min-Ki rolüne o kadar yakışmış ki onu hiç bu kadar doğal görmemiştim. Lee Yoo-Young ise zayıflığı ve açık alnı dışında 🙂 (acilen kakül kestirmesi lazım) şaşkın kızı iyi oynamış.Dizi beni ilk bölümden içine aldı ve dizinin devamını merak ettim. Adım adım çözülüp ilerleyen gizemli polisiyeleri seviyorsanız bir an önce başlayın derim.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: