The Player Konusu-2018 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

29 Eylülde yayın hayatına başlayan The Player,  14 bölüm olması planlanan suç-aksiyon türünde yeni Kore dizilerinden. Zenginleri dolandırmak için güçlerini birleştiren dört kişinin hikayesine odaklanan yapım, seyredilmesi zevkli olan Kore dizileri arasında kendine yer buluyor.

The Player konusuna detaylı bakacak olursak, oldukça zeki biri olan Kang Ha-Ri savcı bir aileden gelmektedir lakin yaşadığı talihsizlik yüzünden kendisini suç dünyasının içinde bulmuştur. Suçluların gizledikleri mülkleri hedef alan dolandırıcımıza bu zorlu görevlerde biri boksör biri de hacker olan iki yardımcı eşlik etmektedir. Son görevlerinde ise çok iyi bir araba sürücüsü olan  Cha A-Ryeong’un aralarına katılmasıyla ekip tamamlanacaktır.

The Player oyuncuları arasında yakışıklı dolandırıcımızı Song Seung-Heon canlandırıyor. Ekip içerisindeki tek kadın karakterimize ise idolümüz Krystal hayat veriyor. Song Seung-Heon’u daha önce hiç bir yapımını seyretmemişim o yüzden ilk bölümde çok yapmacık gelen oyunculuğunu görmezlikten gelerek ilerleyen bölümlerde değerlendirmeye çalışacağım:) Krystal zaten bildiğimiz Krystal:)

The Player 1. bölümü güzel olmasına güzel lakin biraz fazla hızlı gibi geldi bana. Baş dolandırıcımız Kang Ha-Ri’nin bir o yandan bir o yana koşturması beni yordu açıkçası. Umarım ilerleyen bölümlerde bu kadar hızlı geçişler görmeden hikayenin içine girebiliriz. Robin Hood tarzı hikayeleri hepimiz sevdiğimizden keyifli bir yapımın bizi beklediğini öngörüyor bölümlerin bir an önce birikmesini bekliyorum 🙂

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: