The Running Mates: Human Rights Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

18 Eylülde yayın hayatına başlayan The Running Mates: Human Rights hukuk ve dram türlerindeki yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide İnsan Hakları Komisyonu’nda çalışan bir grup araştırmacının insan hakları ihlallerine karşı verdikleri mücadele anlatılıyor.

The Running Mates: Human Rights konusuna detaylı bakacak olursak, İnsan Hakları Komisyonunda başarılı bir müfettiş olan Han Yoon-Seo davaları araştırırken tarafsızlığını korumaya çalışmakta ancak bu durum davacı ve davalılar arasında empati yoksunluğu olarak yorumlanmaktadır. Halbuki kendisinin de geçmişinde sakladığı bir yara vardır ve insanlara mesafeli yaklaşmaktadır. Sinirli ve tez canlı bir savcı olan Bae Hong-Tae’nin de bu komisyona atanmasıyla ekibin dinamikleri değişir. Ekip insanlara yardım etmek için güçlerini birleştirir.

The Running Mates: Human Rights oyuncuları arasında başarılı müfettişimizi çok sevdiğim oyuncu Lee Yo-Won canlandırıyor. Sinirli savcımıza ise Suits’de oynayan Choi Gwi-Hwa hayat veriyor. Ekipte yer alan kızımızı siz de bir yerden çıkarıyorsanız Eulachacha Waikiki’den hatırladığınızı söyleyebilirim. İsmi Lee Joo Woo’ymuş hanım kızımızın.

The Running Mates: Human Rights 1. bölümü ile isminin aksine oldukça keyifle seyredilebilen bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Başlarken sıkıcı olur demiştim ama merakla 1. bölümü seyrettim. Canlandırmalar, ikili karşılaştırmalar çok iyi olmuş. Romandan uyarlandığı için olsa gerek güzel davalar seyredeceğiz gibi. Ayrıca Lee Yo-Won’unun oyunculuğunu ve duru güzelliğini çok beğenirim ama 49 days’dan sonra hiçbir yapımını seyretmemişim. Burada görmek beni çok sevindirdi. Hukuk ve polisiye sevenler diziyi değerlendirebilir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: