The Secret Life Of My Secretary Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

6 Mayısta yayın hayatına başlayan The Secret Life of My Secretary, romantik komedi türündeki yeni Kore dizilerinden. 35 dakikalık kısımlarla 32 bölüm olması planlanan dizi, Kore dizilerinin vazgeçilmezlerinden olan soğuk kalpli patron- işkolik sekreter ilişkisinin aşka dönüşmesini konu ediniyor.

The Secret Life of My Secretary konusuna detaylı bakacak olursak, işinde oldukça başarılı olan Do Min-Ik  titiz bir yöneticidir ve bir yıldan fazla aynı kişiyi yanında sekreteri olarak çalıştırmamaktadır. Jung Gal-Hee  ise bu kuralı değiştirmeyi umarak varını yoğunu patronuna adar lakin bir yılın sonunda aynı sonuçla karşılaşır. Tam işten ayrıldığı sırada patronu talihsiz bir kaza geçirir ve bu kaza sonucu yüzleri birbirinden ayırt edememeye başlar ancak bir kişi istisna. O kişi de yakın zamanda kovduğu sekreteri Jung Gal-Hee olacaktır, ikilinin ilişkisi bu kaza sonucunda bambaşka bir hale ulaşacaktır.

The Secret Life of My Secretary oyuncuları arasında huysuz patronumuzu Kim Young-Kwang oynarken, sekreterimize ise Jin Ki-Joo hayat veriyor.
Kim Young-Kwang ‘un hiçbir yapımını seyretmemişim. Lee Min Ho ile Lee Sung Gi’nin karışımı gibi bu adam birine çok benziyor diye soruyorsunuz her gördüğünüzde:) Kızımızı ise Wednesday 3.30 mini dizisinde seyredip beğenmiştim ama burada biraz abartılı oynuyor gibi geldi bana.

The Secret Life of My Secretary 1. bölümü ile tüm klişeleri içinde barındıran çerezlik bir yapım olduğunu gösteriyor. Patron-sekreter ilişkisi, yakın dostlar arası başkanlık rekabeti ve yüz körlüğü hastalığı:) Bu yüz körlüğü de Korelilere özel bir durum herhalde 5 başkandan biri bu hastalıktan muzdarip :)en son Rich Man’de seyretmiştik hatırlarsanız.
 Love at First Sight ismi ile de anılan dizimiz keyifli, vakit geçirten bir yapım olacağa benziyor, kafa dağıtmalık bir dizi arıyorsanız iyi bir güncel alternatif olabilir:)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: