The Smile Has Left Your Eyes Konusu-2018 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

3 Ekimde yayın hayatına başlayan The Smile Has Left Your Eyes, güçlü kadrosu ile 2018 Eylül sezonunun en dikkat çeken yeni Kore dizilerinden. 2002 Japon yapımı  Hundred Million Stars From the Sky dizisinden uyarlanan drama,  tehlikeli bir adama aşık olan kardeşini korumaya çalışan bir dedektifin hikayesini anlatıyor.

The Smile Has Left Your Eyes konusuna detaylı bakacak olursak, anne babalarının ölümünden sonra kız kardeşine gözü gibi bakan Jin-Gook bir dedektif olarak görev yapmaktadır. Genç bir kızın intihar süsü verilerek öldürüldüğü bir davayı araştırdığı sırada kız kardeşi  Yoo Jin-Kang’ın hayatına Moo-Young adında pek de tekin görünmeyen gizemli bir adam girer. Araştırdığı cinayet ile de bir ilgisinin olduğunu düşündüğü  bu adamdan kardeşini ne kadar uzaklaştırmaya çalışsa da Yoo Jin-Kang  Moo-Young’a  aşık olur ve işler iyice karmaşıklaşır.

 

The Smile Has Left Your Eyes oyuncuları arasında gizemli başrolümüzü Seo In-Guk oynarken, ağa düşürülen 🙂 kız kardeşimize Jung So-Min hayat veriyor. Jung So-Min benim en sevdiğim kadın oyunculardan biri olduğu için hemen yeni dizisine başladım ve yine onu seyretmekten büyük bir keyif aldım. Seo In-Guk ile de yakıştıklarını söyleyebiliriz. Kızımızın korumacı abisine ise usta oyuncu Park Sung-Woong hayat veriyor. Özetle kadro iyi bir yapım seyredeceğimizi bize fısıldıyor:)

 

The Smile Has Left Your Eyes 1. bölüm itibariyle doyurucu bir yapım olacağının sinyallerini vererek güzel bir başlangıç yaptı benim gözümde. Yoo Jin-Kang gerçekten gizemli ve bugüne kadar gördüğümüz karakterlerden farklı bir karakter olmuş. İnsan merak ediyor doğrusu. Jung So-Min her zamanki gibi çok doğal ve tatlı.

Diziyi bitirdikten sonra yazdığım  şu yorum yazıma bakmadan başlamayın:)

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: