Touch Konusu-2020 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

3 Ocakta yayın hayatına başlayan Touch romantik komedi türündeki yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizide hayallerinin peşinden koşan makyaj sanatçılarının hikayesi anlatılıyor.

Touch konusuna detaylı bakacak olursak bir idol olmak için 10 yıldır staj gören Han Soo-Yeon çıkışına az kala kötü bir olay yaşar ve çalıştığı şirketten kovulur. Kovulduğu sırada makyajını yapan ünlü santatçı Cha Jung-Hyeok’un yeteneğinden etkilenir ve kendisi de makyaj sanatçısı olmaya karar verir. O sıralrda şirketi zorlu bir dönemin içine giren Başkan Cha da Han Soo-Yeon ile birlikte hayllerinin peşinden gitmeye devam edecektir.

Touch oyuncuları arasında başkanımıza Joo Sang-Wook hayat verirken, Kim Bo-Ra çaylağımızı canlandırıyor. Lee Tae-Hwan ise ünlü bir Hallyu starı rolünde.

Touch 1. bölümü ile 2020’nin yeni dizilerini başlatıyor. Makyaj sanatçısı mesleğini konu almaları benim hoşuma gitti. Joo Sang-Wook rolüne pek yakışmamış sanki ama tecrübesi ile kurtaracaktır. Kızımız ne kadar da Kim Ji-won’a benziyor. Acaba o mu diye kontrol ettim seyrederken ama değilmiş Çıtır çerez kafa dağıtmmalık bir romantik dizi olacağa benziyor, değerlendirebilir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: