Touch Your Heart Konusu -2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

6 Şubatta yayın hayatına başlayan Touch Your Heart, hukuk ve romantik komediyi bir araya getiren yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizi ‘Reach of Sincerity ‘ adlı webtoodan uyarlanarak Goblin dizisinden hatırlayacağınız Lee Dong-Wook- Yoo In-Na ikilisini tekrardan buluşturuyor.

Touch Your Heart konusuna detaylı bakacak olursak,ünlü bir oyuncu olan Oh Yeon-Soo kariyerinin zirvesinde iken adı bir skandala karışır ve o günden sonra aldığı teklifler bıçak gibi kesilir. Kötü olan imajını düzeltmek için tek yol Tv’ye geri dönüş yaparak, ünlü bir senaristin dizisinde yer almaktır lakin oyunculuğu berbattır. Ulaştığı bir senarist, başrolün avukat olduğu dizisinde yer alabilmesi için gerçek bir hukuk firmasında 3 ay sekreter olarak çalışması şartını koyar ve macera başlar. Ünlü starımız, çaresiz teklifi kabul etmek zorunda kalır, oyuncu olmaya devam etmek istiyorsa; işkolik, soğuk ve kibirli avukatımız Kwon Jung-Rok’un yanında çalışmaya katlanmalıdır.

Touch Your Heart oyuncuları arasında ünlü oyuncumuzu Yoo In-Na canlandırırken, soğuk avukatımızı Lee Dong-Wook oynuyor. Goblin’i seyredenler bu ikilinin ne kadar yakıştıklarını hatırlayacaklardır:) Ayrıca ilk bölümde canım Jang Ki-Yong konuk oyuncu olarak yer alarak yeteneklerini sergilemiş:)

Touch Your Heart 1. bölümü ile keyifli bir romantik komedi olacağının sinyallerini veriyor. Ben oldukça beğendim. Yoo In-Na parlamış gerçekten, hikaye klişe ama oldukça eğlenceli. Lee Dong-Wook’a avukatlık yakışmış. İlerleyen bölümlerde hukuk temasının da ön plana çıkacağı anlaşılıyor. Kafa dağıtan, hoş güncel bir romantik komedi arayışında olanlar hemen başlamalılar, arkanızdan geleceğim inşallah:)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: