Trap Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

9 Şubatta yayın hayatına başlayan Trap yedi bölüm ile final yapan mini Kore dizilerinden. Dram ve gizemin bir arada yer aldığı dizide, çıktığı bir aile gezisinde hayatı altüst olan ünlü bir spikerin yaşadıkları konu ediniliyor.

Trap konusuna detaylı bakacak olursak, Kang Woo-Hyun ülkede saygın bir konumda olan haber spikerleri arasındadır. Ailecek çıktıkları bir gezide, tuhaf olaylar yaşayarak eşi ve oğlu kaçırılır. Düştüğü bu tuzaktan zor kurtulan spikerimiz, polisten yardım istemek zorunda kalır. Emekliliğine az kalmış kıdemli dedektif Ko Dong-Koo ise bu gizemli olaylar silsilesini araştıran ekibin başında yer almaktadır.

Trap oyuncuları arasında spikerimizi Lee Seo-Jin oynarken, kıdemli dedektifimize Sung Dong-Il hayat veriyor. Seo Young-Hee de Kang Woo-Hyun’un eşini canlandırıyor.

Trap 1. bölümünde gizem dolu kurgusu ile kendini soluksuz seyrettiriyor. Ne olduğunu anlamadan 1. bölümün sonuna varıyorsunuz. Nasıl bağlarlar bilmiyorum ama iyi bir polisiye-dram dizisi olmuş. Ters köşelerin olduğu bu karanlık yapıma, türü sevenlerin biran önce başlamasını tavsiye ediyorum.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: