Vagabond Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

20 Eylülde yayın hayatına başlayan Vagabond aksiyon türündeki yeni Kore dizilerinden. 35 dakikalık kısımlar ile 32 bölüm olması planlanan dizide yeğeninin öldüğü uçak kazasını araştırırken ülke sınırlarını aşan kirli oyunları ortaya çıkaran sıradan bir adamın hikayesi anlatılıyor.

Vagabond konusuna detaylı bakacak olursak dövüş sanatlarında oldukça usta bir dublör olan Cha Gun yeğeniyle birlikte yaşamakta ve bir aksiyon yönetmeni olmayı hayal etmektedir. Yeğeninin bir turnuva için gittiği Fas uçağı düşünce bu gizemli kazayı araştırmaya girişir ve Ulusal İstihbarat Servisi’nin gizli bir ajanı olan Go Hae-Ri ile yolları kesişir. Cha Gun ileri gittikçe uçak kazasının basit bir kaza olmadığını anlayacaktır.

Vagabond oyuncuları arasında usta dövüşçümüze Lee Seung-Gi hayat verirken, kadın ajanımızı ise Suzy canlandırıyor. Gu Family Book’tan 6 yıl sonra çiftimiz tekrar aynı projede yer alıyor. Shin Sung-Rok ise İstihbarat Servisinin takım lideri rolünde görüyoruz.

Vagabon 1. bölümü ile aksiyona doyuyoruz, iyi bir ajan dizisi seyredeceğimizi anlıyoruz. Lee Seung-Gi kuzum maşallah damdan dama atlıyor, bıçaklanıyor yine de pes etmiyor. Aksiyon açısından dizi ilk bölüm itibariyle başarılı bakalım bu tempoyu devam ettirebilecek mi? Suzy güzelliğiyle boy göstermiş sadece ilerleyen bölümlerde karakterin açılacağını düşünüyorum. Fas görüntüleri ve çölü seyretmek muazzamdı. Aksiyon ve ajan dizilerini seviyorsanız bir an önce başlayın derim:)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: