VIP Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

28 Ekimde yayın hayatına başlayan VIP dram ve gizem kategorilerindeki yeni Kore dizilerinden. 35 dakikalık kısımlarla 32 bölüm olması planlanan dizide özel müşterilere hizmet eden kadın çalışanların yaşadıkları sıkıntılar konu ediniliyor.

VIP konusuna detaylı bakacak olursak bir alışveriş merkezinin özel müşterilerine hizmet etmek için kurulan VIP ekibinde çalışan Na Jung-Sun aynı zamanda ekip lideri ile evlidir. Mutlu bir evliliği olduğunu düşünen Na Jung’ın hayatı eşinin sırrını öğrendikten değişir, iyi anlaştıkları ekip arkadaşları ile de sıkıntılar baş gösterir.

VIP oyuncuları arasında başarılı iş kadını Na Jung-Sun karakterini masum oyuncumuz Jang Na-Ra oynuyor, eşine ise Lee Sang-Yoon hayat veriyor. Ekipteki kadın çalışanlarda ise Lee Chung-Ah ve Kwak Sun-Young var.

VIP 1. bölümü ile zenginlerin kahırlarını çekmek zorunda kalan çalışanların hayatlarına odaklanıyor. Sağlam kadın oyuncuların yer aldığı dizide güçlü kadın hikayeleri seyredeceğiz gibi. Biraz aldatma ekseninde dönmesi benim hoşuma gitmese de dizi açılacaktır eminim. Gizemli yapısıyla iyi bir güncel alternatif olabilir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: