Voice 3 Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

11 Mayısta yayın hayatına başlayan Voice 3, ilk sezonu 2017 yılında yayınlanmış polisiye dizinin devam eden üçüncü sezonu olarak karşımıza çıkıyor. Golden Time adı ile hizmet veren acil çağrı merkezi ekibimiz bu sezonda kurbanları kurtarma mücadelesine devam ediyor.

Voice 3 konusuna detaylı bakacak olursak, 2. sezon finalinde ortadan kaybolan dedektif Do Gang-Woo  sekiz ay geçmesine rağmen bulunamamıştır ve onu tüm gücüyle arayan Kang Kwon-Joo  ise patlamadan sonra yer yer garip sesler duymaya başlamıştır. Bir gün Japonya’daki bir olay mahalinde Do Gang Woo’nun kimliği bulunur ve Golden Time ekibi Japonya’ya ekip liderlerinin izini sürmeye giderler.

Voice 3 oyuncuları arasında 2. sezon ekipte olanların yerlerini korudukları görülüyor. Lee Jin-Wook ekip lideri rolünde iken, Lee Ha-Na ise Kang Kwon-Joo karakteriyle rolüne devam ediyor.

Voice 3. sezonun 1. bölümü ile seriye artan bir ivme ile devam ettiğini gösteriyor. Ben maalesef 2. sezonu seyredemedim. Ancak 2. sezonun ilk sezona göre daha iyi olduğunu seyredenlerin yorumlarında okumuştum. 3.sezonu da ilk bölüm itibariyle oldukça heyecanlı ve güzel başlamış.Peki ilk iki sezonu seyretmeden 3. sezondan seriye başlayabilir misiniz ? Polisiye bir dizi olduğu için evet başlayabilirsiniz ben ilk 20 dakikasında kim neci diyerek zorlandım sonrasında yeni başlayan hikayeler ile de kurguyu anladım. Güncel bir polisiye arayışında iseniz Voice 3 güzel bir alternatif olabilir. Vaktiniz var ise geçen sene yayınlanmış ikinci sezondan başlayın derim:)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: