Watcher Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

6 Temmuzda yayın hayatına başlayan Watcher aksiyon ve gerilim türündeki yeni Kore dizilerinden. 16 bölüm olması planlanan dizi polislerin yolsuzluklarını soruşturan bir teftiş ekibinin karşılaştığı davaları konu ediniyor.

Watcher konusuna detaylı bakacak olursak, mobil devriye ekibinde bir polis olan Kim Young-Koon görev başındayken şüpheli biri ile karşılaşır ve onu yaralar. Polisleri soruşturan teftiş biriminin başında olan Do Chi-Gwang’a bu olayla ilgili ifade verirken olayın perde arkasında pis işler döndüğünü anlayacak ve olayı çözmek için bu teftiş ekibinin bir parçası olacaktır. Eski bir savcı olan başarılı avukat Han Tae-Joo ‘nun da ekibe katılmasıyla güçlenen teftiş birimi ülke çapında bir yolsuzluğun aydınlatılması için çalışacaklardır.

Watcher oyuncularıarasında teftiş ekibimizin başkanı Do Chi-Gwang’a usta oyuncu Han Suk-Kyu hayat veriyor. Genç devriye polis rolünde Seo Kang-Joon yer alırken başarılı avukatımızı ise en sevdiğim kadın oyunculardan olan Kim Hyun-Joo canlandırıyor.

Watcher 1. bölümü ile polisliğin iç yüzünü anlatan heyecanlı bir dizi olacağa benziyor. 2018’de seyrettiğim Live dizisine benzettim ben biraz ama sanki ondan daha heyecanlı olacak gibi duruyor. Durgun başlasada ilerleyen dakikalarda dizi açılıyor merak dolu bir hikayenin bizleri beklediği anlaşılıyor. İlk bölümü ben beğendim, güncel polisiye dizi arayışında olanlar başlayabilirler.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: