Welcome 2 Life Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

5 Ağustosta yayın hayatına başlayan Welcome 2 Life fantastik türdeki yeni Kore dizilerinden. Yarım saatlik kısımlar ile 32 bölüm olması planlanan dizide geçirdiği bir trafik kazası sonucunda kendisini farklı bir paralel dünyada bulan bir adamın maceraları anlatılıyor.

Welcome 2 Life konusuna detaylı bakacak olursak, ülkenin en iyi avukatlarından biri olan Lee Jae-Sang ‘ın umursadığı tek şey paradır ve davaları kazanmak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Onun aksine iyilik için çalışan dedektif Ra Shi-On, eskiden sevgili olduğu bu adamdan şimdi utanmaktadır. Bir gün Lee Jae-Sang  gizemli bir trafik kazası geçirir ve uyandığında kendini başka bir paralel evrende bulur. Burada adaleti sağlayan bir savcıdır ve eşi de hiç anlaşamadığı dedektif Ra Shi-On’dur.

Welcome 2 Life oyuncuları arasında hırslı avukatımıza Rain hayat verirken, dedektifimizi ise Lim Ji-Yeon canlandırıyor. Oynadığı karakter tipik Kore dizilerindeki kadın profilinden biraz farklı Lim Ji-Yeon’un. Ben beğenip beğenmeme konusunda kararsız kaldım:)

Welcome 2 Life 1. bölümü ile ağır bir hukuk dizisi gibi başlıyor, sonlara doğru insanı şaşırtıyor. Konusu hakkında hiçbir şey bilmediğim için ben seyrederken ilk bölümden sıkıldım açıkçası. Ama bu paralel evren meselesi ilgi çekici, dizinin devamı daha eğlenceli olacak gibi. Umarım sonunu rüyaya bağlamazlar 🙂

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: