What’s Wrong With Secretary Kim Konusu-2018 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

What’s Wrong With Secretary Kim; Haziran aylarında başlayan; psikopat patron ile onun sekreteri arasındaki ilişkiyi konu edinen eğlenceli olacağa benzeyen Kore dizisi. Jung Kyung-Yoon’un “Why Secretary Kim” adlı romanına dayananan hikaye  daha sonra aynı isimle webtoona uyarlanmış; şimdi de dizi versiyonu ile seyirci ile buluşuyor.

What’s Wrong With Secretary Kim konusu itibariyle, aile şirketinin başında yer alan; zeki, başarılı olduğu kadar da kibirli olan Young Joon karakteri ile onun tuhaflıklarıyla başa çıkmaya çalışan sekreteri  Kim Mi Soo’un  ilişkilerini anlatmakta.  Young-Joon’a 9 yılını adıyan Sekreter Kim mükemmelliyetçi yapısıyla çevresinde Efsane Sekreter olarak bilinmektedir. İşkolikliği yüzünden kimseyle de çıkmaya vakit bulamayan kızımız; maalesef ki hak etiği takdiri narsist patronundan bir türlü görememektedir. En sonunda dayanamayıp bir gün işinden istifa eder, böylece başlar olaylar.

What’s Wrong With Secretary Kim oyuncuları, sevilen oyuncular  Park Seo-Joon ile Park Min Young’dan oluşuyor. Koreseverlerce beğenilen pek çok yapımda yer alan ikilinin ilk kez biraraya gelmesinin dizi için beklentiyi artırdığı söylenebilir. Kill Me Heal Me, She Was Pretty gibi dizilerde başarılı performans sergileyen Park Seo-Joon’u en son Figh For My Way’ de seyretmiştik. Sungkyunkwan Scandal, City Hunter’ın yıldızı Park MinYoung’u ise  en son Queen For Seven Days’de seyretmiştik.

 

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: