When the Camellia Blooms Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

18 Eylülde yayın hayatına başlayan When the Camellia Blooms romantik komedi türündeki yeni Kore dizilerinden. 35 dakikalık kısımlarla 32 bölüm olması planlanan dizide bekar bir annenin gerçek aşkla tanışması konu ediniliyor.

When the Camellia Blooms konusuna detaylı bakacak olursak oğlunu kendi başına büyütmek zorunda kalan Dong-Baek Kore’nin kırsallında Camellia adında bir bar işletmekte, işinden dolayı sürekli kötü ithamlara maruz kalmaktadır. Saf bir polis olan Yong-Shik  yıllar sonra mahallesine geri döner ve Dong-Baek ‘i görür görmez ona aşık olur. Mahalleliye karşı onu korumaya başlayarak kendisine bir şans vermesini sağlamaya çalışır. Aynı dönemlerde ise yakalanamayan bir seri katil ise yeniden kendini göstermeye başlamıştır.

When the Camellia Blooms oyuncuları arasında güzel bar sahibimize ekranlarda görmeyi özlediğimiz Gong Hyo-Jin hayat veriyor. Masum ve toy polisimizi ise Kang Ha-Neul canlandırıyor. Gerçek baba rolünde ise Kim Ji-Suk var.

When the Camellia Blooms 1. bölümü ile 80’li-90’lı yıllar sıcaklığında bir romantik komedi olacağının sinyallerini veriyor. Kang Ha-Neul saf polis rolüne oldukça yakışmış, pek çok sahnesine güldüm. Aşık halleri de eğlenceli olacak belli. Gong Hyo-Jin’i de özlemişiz. Bir kere dizinin adı benden tam not aldı bir kere ‘Kamelyalar açtığında’ ne güzel bir isimdir:) Bir seri katil hikayesi de var aynı zamanda işlenen, başta gösterdikleri gibi kötü bir sonun olmamasını diliyorum. Bölümler biriksin bir an önce başlayacağım, siz de geç kalmayın:)

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: