When the Devil Calls Your Name Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

31 Temmuzda yayın hayatına başlayan When the Devil Calls Your Name fantastik türdeki yeni Kore dizilerinden.16 bölüm olması planlanan dizide kötü giden hayatını yola koymak için ruhunu şeytana satan bir bestecinin sonrasında yaşadığı pişmanlık konu ediniliyor.

When the Devil Calls Your Name konusuna detaylı bakacak olursak hayatını müziğe adayan Seo Dong-Cheon’ın talihi bir türlü yüzüne gülmemiş ve kötü bir yaşam geçirmiştir. Bir gün şeytan ile bir anlaşma yapar ve 10 yıllık şan şöhret ve para için ruhunu şeytana satar. Artık ünlü müzik adamı Ha Rip olan Seo Dong-Cheon 10 yılın bitimine yakın, başarılı olmasını sağlayan ilhamlarını genç söz yazarı Kim Yi-Kyung’dan şeytan yoluyla çaldığını anlayacaktır. Hem bu genç kız için hem de kendisi için Şeytanla mücadeleye başlayacaktır.

When the Devil Calls Your Name oyuncuları arasında Ha Rip’e Jung Kyoung-Ho hayat verirken, insan şeytan rolünde Park Sung-Woong yer alıyor. Genç söz yazarımız rolünde ise Lee Seol var.

When the Devil Calls Your Name 1. bölümü ile Goethe ‘nin Faust adlı eserinde yer alan ‘ Şeytana ruhunu satma’ olayının modern bir uyarlaması ile karşımıza çıkıyor. İki erkek oyuncumuz da rolüne oldukça yakışmış. Kızımız güzel mi değil mi ilk bölüm itibariyle emin olamadım. Dizinin en çok müzikle olan irtibatını sevdim, iyi müzikler kullanılmış kullanılmaya da devam edecek gibi. Nitekim bu gibi fantastik yapımlar riskli yapımlar maalesef. Bakıyorsun bazı bölümler çok saçmalıyorlar sonrasında öyle bir toparlıyorlar ki şaşırıyorsun. Umarım ‘Şeytanın Avukatı’ filmi gibi ders veren güzel bir yapım olur da seyrederiz.

2 Replies to “When the Devil Calls Your Name Konusu-2019 Kore Dizileri”

  1. Bianca Harmaajärvi dedi ki:

    Ne zamandor Mona님♡i okuyamıyordum, yine şahane bir yazı ve yorum olmuş, sanırım severek takip edeceğim, sevgilerim ve özlemimle 🍀

    • Mona dedi ki:

      Caanım Bianca 💜 Her zaman varlığını ve desteğini hissediyorum. Güzel yorumlarınla bu site var, vakit bulabildikçe yaz. Muhabbetle🌿🌿🌿

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: