When Time Stopped Konusu-2018 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

24 Ekimde yayın hayatına başlayan When Time Stopped 12 bölüm olması planlanan fantastik türündeki yeni Kore dizilerinden. Farklı konusu ile dikkate çeken dizimiz, zamanı durdurabilme yeteneğine sahip bir adam ile hayata tutunmaya çalışan sıradan bir kadının yollarının kesişmesini konu ediniyor.

At the moment ismiyle de anılan When Time Stopped konusuna detaylı bakacak olursak, Joon-Woo zamanı durdurabilme yeteneğine sahiptir ve bu yeteneğini kendi çıkarları doğrultusunda kullanmaktadır. Yaşayabileceği yeni bir ev ararken 3 katlı bir binanın sahibi olan  Kim Sun-A  ile karşılaşır. Kim Sun A hacizli evini kurtarmak için işten işe koşan kimsesiz bir kızcağızdır. Yaşadıkları bir olay sonrasında Joon-Woo ve Kim Sun A  yakınlaşmak zorunda kalacaklardır.

When Time Stopped oyuncuları arasında tanımakta zorlandığımız Kim Hyun-Joong ve daha önce hiç bir yapımını seyretmediğim kızımız An Ji-Hyun var. Takip edenler bilir ben dizi ile ilgili hiçbir bilgiye sahip olmadan ilk bölümlerine başlayıp, sonrasında konu yazılarını yazmaya çalışıyorum. When Time Stopped’ın da ilk bölümünü seyrettim iki oyuncuyu da hiç seyretmemişim diyerek bu yazıya başlamaya niyetlendim. Araştırdığımda ise   Boy over Flowers’daki Kim Hyun-Joong olduğunu okuyunca şaşırdım kaldım. Burnu ile ilgili bir operasyon geçirdiğini duyup resimlerini de görmüştüm lakin hiç yenilerde uzun bir yapımını seyretmemişim demek ki ben tanıyamadım:)

When Time Stopped 1. bölümü ile hikayeye bir giriş yaparak karakterlerimizin yollarının nasıl keşiştiğini anlatıyor. Konu ilginç gerçekten, aynı zamanda üstün yetenekleri toplamak için kurulmuş bir ekibin de varlığını görüyoruz dizide.Kim Hyun-Joong’un rolüne yakıştığını söyleyebilirim ama başrol kızımızı pek sevemedim. Nitekim ilk bölümü beni pek etkilememiş olup, fantastik diziler ve Kim Hyun-Joong sevenlerin  keyif alabileceğini söyleyebilirim. Takipteyiz efendim:)

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: