Where Stars Land Konusu-2018 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

1 Ekimde yayın hayatına başlayan Where Stars Land 35 dakikalık kısımlar ile 40 bölüm olması planlanan yeni Kore dizilerinden. Dram ve romantizmin bir arada yer aldığı dizide havalimanında çalışan bir grup insanın hikayesi anlatılıyor.

Where Stars Land konusuna detaylı bakacak olursak, prestijli bir üniversiteden yüksek notlarla mezun olan Lee Soo-Yeon sağlık sorunları nedeniyle pilot olma hayalinden vazgeçmiş, Incheon Uluslararası Havalimanı’nda yolcu hizmetleri bölümünde çalışmaya başlamıştır. İşine odaklanıp,  insanlarla fazla iletişim kurmayan görev adamımızın herkesten sakladığı bir sırrı vardır. Bu sırrı ise yeni iş arkadaşı Han Yeo-Reum keşfedecek ve ikili havalimanının zorlu iş koşullarına birlikte göğüs germeye başlayacaklardır.

Where Stars Land oyuncuları arasında  Signal dizisinden hatırlayacağınız Lee Je-Hoon başrolde yer alıyor. Ona eşlik eden kadın oyuncumuz ise I Am Not A Robot dizisinde  oldukça başarılı bulduğum Chae Soo-Bin olmuş ve dizinin diğer bir güzelliği ise Queen For Seven Days’daki performansına bayıldığım Lee Dong-Gun’un da kadroda yer alıyor olması. Krallığa çok yakıştırdığım Lee Dong-Gun’u  modern hayatta görmek beni pek kesmeyeceğe benzese de dizi güzele benziyor efendim:)

Where Stars Land 1. bölümü itibariyle oldukça romantik bir başlangıç yapsa da havalimanı çalışanlarının yorucu iş temposunu yoğun bir şekilde seyredeceğiz gibi görünüyor. Sürekli bir akışın olduğu havalimanlarında da hikaye eksik olmaz biliyorsunuz. Yolcu servisinde çalışan ikilimiz de maceradan maceraya koşuyorlar her gün . Ben ilk bölümler itibariyle diziyi sürükleyici ve seyredilebilir buldum. Dizi arayışı içerisindeyseniz bölümlerin birikmesiyle gönül rahatlığıyla başlamanızı öneriririm. Keyifli seyirler:)

 

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: