Witch’s Love Konusu-2018 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

25 Temmuzda yayın hayatına başlayan Witch’s Love fantastik konusu ile dikkat çeken yeni Kore dizilerinden. 12 bölüm olması planlanan dizi; insanlar arasında yaşayan üç cadının sıradan bir hayat sürme çabalarını konu ediniyor.

Witch’s Love konusuna detaylı bakacak olursak; Bir cadı olan  Kang Cho-Hong, kendisi gibi olan büyükannesi ve teyzesi ile birlikte pirinç çorbası yapan bir yemek dükkanı işletmektedir. 50 yıldır tıklım tıklım dolan bu dükkanın sırrını herkes merak etmekte; yaptıkları pirinç çorbasının tarifini istemektedir. Bu tekliflerden  uzak duran cadılarımızın  insanlarla yakınlaşmadan sürdürdükleri sıradan yaşam ,Kang Cho-Hong’un  gizemli bir adam olan  Ma Sung-Tae ile karşılaşması  sonrası değişecektir.  Ma Sung-Tae’nin bu dükkana olan merakı ise çocukken yaşadığı gizemli bir olay neticesinde şekillenmiştir.

Witch’s Love oyuncuları arasında güzel cadımızı Yoon So-Hee canlandırıyor. Queen Of The Ring‘ de seyrettiğim Yoon So-Hee’i bu rolde oldukça başarılı buldum. Onu takip eden başkanımız Ma Sung-Tae rolünde ise Hyun Woo var. Daha önce seyretmediğim Hyun Woo’yu rolüne yakıştırarak fotoğraflarının aksine  karizmatik  bulduğumu söylemek isterim. İkinci adam rolünde ise Wednesday 3:30‘da  kendini sevdiren Hong Bin var.

Witch’s Love 1. bölüm itibariyle fantastik ve doğaüstü yapımları seven şahsımı sevindirmiş;sevimli kurgusu ile mutlu etmiştir. Büyükanne rolündeki Kim Young-Ok’un da yer alması Witch’s Love’ın seyir zevkinin artmasını sağlamış. Dizinin ost’unda yer alan Magic şarkısına da ayrı bir bayıldım 🙂 Bir çırpıda bitirdiğim Witch’s Love yorum ve repliklerine şu sayfadan ulaşabilirsiniz.

2 Replies to “Witch’s Love Konusu-2018 Kore Dizileri”

  1. hazal dedi ki:

    Hatun Kırıkkaleli sanırım.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: