Woman Of 9.9 Billion Konusu-2019 Kore Dizileri

Kore Dizileri

Written by:

4 Aralıkta yayın hayatına başlayan Woman of 9.9 Billion dram ve aksiyon kategorilerindeki yeni Kore dizilerinden. 35 dakikalık kısımlarla 32 bölüm olması planlanan dizide zorlu bir hayatı olan evli bir kadının 9.9 Milyon Won bulması ile değişen hayatı anlatılıyor.

Woman of 9.9 Billion konusuna detaylı bakacak olursak, zorlu bir çocukluk geçiren  Jung Seo-Yeon  tanıştığı ilk iyi adam olan  Hong In-Pyo  ile evlenir ve mutlu olmaya çalışır. Ne yazık ki  Hong In-Pyo  işleri bozulunca başka bir adama dönüşür ve karısına hayatı zehir eder. Ölmeyi düşünen Seo-Yeon bir kazaya şahit olur ve kaza sırasında arabada bulunan 9.9 milyon wonu alır. Lakin kazada ölen kardeşinin ölümünü araştıran eski dedektif  Kang Tae-Woo ve kirli paranın sahibi mafya çetesini hesaba katmamıştır.

Woman of 9.9 Billion oyuncuları arasında zorlu bir hayatı olan ajummamızı Cho Yeo-Jeong canlandırıken, eski dedektif rolünde Kim Kang-Woo var. Hanım kızımızın kocasına ise Jung Woong-In hayat veriyor.

Woman of 9.9 Billion 1. bölümü ile enteresan başlayıp farklı bir dram dizisi seyredeceğimizi bizlere gösteriyor. Başta evlilik hayatı gösterilse de sonraki bölümler para kaçışı için aksiyon kısımları ön plana çıkacak gibi. Umarım derslerle dolu bir dizi olur

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: